Kontaktai

Valstybės įmonė "Kauno regiono keliai" administracija:
Adresas I.Kanto g. 23, LT-44296 Kaunas;
Tel.: (8 37) 202340, faksas: (8 37) 322469, El. paštas info@krk.lt;
Įmonės kodas:232112130
PVM  mokėtojo kodas: LT321121314

Pareigybė Vardas Pavardė Telefonas El. paštas
Direktorius Darius Aleknavičius
(8 37)202293 info@krk.lt
Direktoriaus pavaduotojas kelių priežiūrai  Tomas Mockus (8 37)209758 tomas.mockus@krk.lt
Teisės vadovė Lina Bagdonaitė (8 37)202431 lina.bagdonaite@krk.lt
Teisininkas Evaldas Dūdonis (8 37)202431 evaldas.dudonis@krk.lt
Saugos ir prevencijos vadovas Nerijus Šiaulys (8 37)788003 nerijus.siaulys@krk.lt
Prevencijos specialistas Robertas Kalibatas (8 37)788003 robertas.kalibatas@krk.lt
Personalo vadovė Eglė Poškienė (8 37)788001 egle.poskiene@krk.lt
Personalo projektų vadovė Kristina Povilaitienė (8 37)788001 kristina.povilaitiene@krk.lt
Personalo projektų vadovė Jurgita Vedegienė (8 37)788001 jurgita.vedegiene@krk.lt
Viešųjų pirkimų vadovas Dangiras Jakimavičius (8 37)202253 dangiras.jakimavicius@krk.lt
Viešųjų pirkimų specialistė Rūta Lisauskienė (8 37)202253 ruta.lisauskiene@krk.lt
IT vadovas Ruslanas Prokofjevas (8 694) 39159 ruslanas.prokofjevas@krk.lt
Komunikacijos projektų vadovė Simona Banėnienė (8 37)202435 simona.baneniene@krk.lt
Vidaus audito skyriaus viršininkė Indrė Budreikienė
(8 37)788003
indre.budreikiene@krk.lt
Sekretorė-referentė Toma Jankauskienė
(8 37)202293 info@krk.lt
Ekonomistas Vaidas Dervinis
(8 37)202382 vaidas.dervinis@krk.lt
Vyriausioji buhalterė Tatjana Sinicina (8 37)202382 tatjana.sinicina@krk.lt
Vyriausiojo buhalterio pavaduotoja Danutė Nečiūnienė (8 37)202382 danute.neciuniene@krk.lt
Vyresnioji buhalterė Ala Bielianskaja (8 37)202382 ala.bielianskaja@krk.lt 
Vyresnioji buhalterė Angelė Tvarijonienė (8 37)202382 angele.tvarijoniene@krk.lt
Centrinio sandėlio vedėja Lina Gaubienė (8 37)363381 lina.gaubiene@krk.lt
Darbų saugos specialistas Gintaras Chadaravičius (8 37)788004 gintaras.chadaravicius@krk.lt
Kelių priežiūros ir eismo saugos sk. vyresnioji inžinierė Skirmanta Žemaitienė (8 37)788002 skirmanta.zemaitiene@krk.lt
Kelių priežiūros ir eismo saugos sk. inžinierė Jurgita Zupkutė (8 37)788002 jurgita.zupkute@krk.lt
Kelių priežiūros ir eismo saugos sk. inžinierė Daiva Piličiauskienė    
Kelių priežiūros ir eismo saugos sk. inžinierius Linartas Kiškis (8 37)788002 linartas.kiskis@krk.lt
Techninio ir projektų rengimo sk. inžinierius Marius Jazbutis (8 37)788005 marius.jazbutis@krk.lt
Techninio ir projektų rengimo skyrius inžinierė Jolita Leseckienė (8 37)788005 jolita.leseckiene@krk.lt
Techninio ir projektų rengimo skyrius vyresnysis inžinierius Justas Stankevičius (8 37)788004 justas.stankevicius@krk.lt
Techninis ir projektų rengimo skyrius inžinierius Gražvydas Šlečkus (8 687)16314
grazvydas.sleckus@krk.lt
Komercijos ir turto valdymo vyr. specialistas Andrius Gutauskas (8 37)788004 andrius.gutauskas@krk.lt
Komercijos ir turto valdymo sk. specialistas Romualdas Banza (8 37)202253 romualdas.banza@krk.lt
Komercijos ir turto valdymo sk. inžinierius-energetikas Aušrys Kiaunė (8 37)788004 ausrys.kiaune@krk.lt



Puslapis atnaujintas: 2017 10 13 17:34:05